Glamour a boudoir fotografie zdôrazňujú ženskú krásu, intimitu, atraktivitu a pôvab. Podstatou glamour a boudoir fotenia je vyzdvihnutie ženskej krásy, sexepealu a celkovo dojem fotiek môže ísť od romantického glamour fotenia až po erotické až provokačne fotky.


Som profesionálna glamour fotografka s dlhoročnými skúsenosťami. A zabezpečím Vám Luxusné a exkluzívne Glamour fotografie.

Pri fotení glamouru je vhodné, aby klientka mala predstavu o tom akým smerom chce fotenie smerovať. Podľa toho fotografka volí pózy oblečenie výrazy a aj svetlo. Ako som spomínala fotky môžu byť od jemných až po erotické a provokačné. Glamour fotky v sebe skrývajú sexuálny náboj, erotiku, šarm, krásu tela… Ako profesionálny glamour boudoir fotograf a fotograf aktov vám zabezpečím kompletné služby od makeupu stylingu až po finálne úpravy.

Netreba sa báť nik nie je dokonalý, ale správnym svietením pózou a vhodným retušom sa stanete dokonalou bohyňou aj vy. Na všetkých fotografiáchv tejto galérii som robila makeup a vlasovú úpravu ja. Ak sa rozhodnete pre takéto fotenie je nutné, aby styling a vizáž bola od profesionála ( či už u mňa v štúdiu alebo v nejakom salóne, ktorý sa špecigfikuje aj na fotomakeup). Je škoda, keď klientka nevie ako na dobrý fotomakeup a tým si pokazí celkový vzhľad fotiek.

  Profesionálne fotenie glamour, aktov, erotických fotografií … | fotograf Bratislava | fotografka Bratislava Moni Kucharová