Glamour fotenie

  Profesionálne foto služby glamour, akty, sexy a portrétne fotografie, booky … | fotoštúdio Bratislava | fotograf Moni Kunovská

Glamour fotenie je určené najmä ženám, ale v dnešnej dobe tomuto žánru prepadá, čím ďalej tým viac mužov. Podstatou glamour a boudoir fotenia je vyzdvihnutie ženskej krásy, sexepealu a celkovo dojem fotiek môže ísť od romantického glamour fotenia až po erotické až provokačne fotky. Som profesionálny glamour fotograf s dlhoročnými skúsenosťami.

Pri fotení glamouru je vhodné, aby klient mal predstavu o tom akým smerom chce fotenie smerovať. Podľa toho fotograf volí pózy oblečenie výrazy a aj svetlo. Ako som spomínala fotky môžu byť od jemných až po erotické a provokačné. Glamour fotky v sebe skrývajú sexuálny náboj, erotika, šarm, krásu tela… celé fotenie spočíva v jednoduchých fotkách na ktorých vynikne Vaše “sexi ja” a atraktivita. Ako profesionálny glamour boudoir fotograf aktov vám zabezpečím kompletné služby od makeupu stylingu až po finálne úpravy. Nik nie je dokonalý, ale správnym svietením pózou a vhodným retušom sa stanete dokonalou bohyňou aj vy. Všetkým modelkám v MM-FOTOSTUDIO.SK robím makeup, ak sa rozhodnete pre takéto fotenie je nutné, aby styling a vizáž bola od profesionála či už u mňa v štúdiu alebo v nejakom salóne. Je škoda, keď klient nevie ako na dobrý fotomakeup a tým si pokazí celkový vzhľad fotiek. Glamour fotenie je zamerané na zdôraznenie Vášej atraktivity a sexepealu. Prídte si nafotiť Vaše erotické ja.

Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.