Glamour fotograf fotografka fotenie foceni Bratislava
Moni Kucharová Kunovská – glamour fotograf Bratislava
Fotografka & Retušérka & Vizážistka & Stylistka
   Fotomake-up

Vítam Vás na mojej stránke.

 

Volám sa Moni, narodila som sa v Liptovskom Mikuláši, od malička žijem v Bratislave a mám 30 rokov. Foteniu sa aktívne venujem už 10 rokov.
Počas týchto rokov som si vyskúšala všetky možné foto žánre. Práca fotografa ma veľmi baví a každému foteniu venujem dostatok času nato, aby bol v konečnom dôsledku spokojný nielen klient ale aj ja.

Extra sa špecializujem na retušovanie fotiek a fotenie glamour, boudoir, aktu a erotických fotografií. Nie je nič lepšie ako keď Vaša práca nie je povinnosťou. Krása a nahota ženského tela bola zachycovaná vo forme umeleckých diel (maľby, sochárstvo…) už od nepamäti a nie je to nič nemorálne. Využite moje foto služby a príďte sa nafotiť, zvečniť svoju krásu, zvýšiť sebavedomie a v neposlednom rade možno potešiť aj svoju polovičku krásnym darčekom. (fotenie je určené pre každého bez ohľadu na vek a pohlavie)

Krásu a mladosť zastaviť nevieme,ale čo dokážem zastaviť ja, je moment kedy ste sa rozhodli prísť ku mne a dali mi moc na okamih zastaviť čas. A z toho vznikol aj názov fotoštúdia MM-fotostudio (memories on moments čiže spomienky na okamihy…)

Čo ponúkam?

Ponúkam Vám kvalitné a profesionálne fotoslužby. Postarám sa o zachytenie Vašich životných okamihov a zrealizujeme akékoľvek fotografie

podľa Vašich predstáv. Ku každému foteniu pristupujem osobitne podľa požiadavok a želaní klienta, aby sme tak dosiahli fotenie presne na mieru.

Finálne fotografie sú profesionálne retušované v najvyššej kvalite.

Čo fotím?

» Reportážne fotografie (výročia, oslavy, svadby …)

» Portréty, booky, fashion, akty, glamour, fotíme aj erotické fotografie…

» Deti, rodiny, páry …

Technika ktorou fotím?

Fotím profesionálnou technikou značky CANON. Momentálne vlastním Canon 7D a Canon 7D MKII, Sigma ART 18-35mm f/1.8, Canon 85mm f/1.8 USM, Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM, Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS, Canon Speedlite 430EX II, Canon Speedlite 580EX II

Tak a tu ma môžete spoznať zatial na fotkách 🙂
#selfiemmfotostudio

1
Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.