Netradičné a originálne fotenie tehuliek v Bratislave

Tehotenské fotenie

Nechajte si zvečniť svoje tehotenstvo formou fotografií

Profesionálne fotenie tehuliek je v dnešnej dobe “IN”, ale hlavne je to krásna pamiatka a spomienka na vaše tehotenstvo. Tehotenské fotenie prebieha v Bratislave, alebo keď je požiadavka viem aj vycestovať. Je to výnimočné obdobie ženy, ktoré nie je každý deň. Aj keď  mnohé  budúce mamičky trpia tehotenskou nevoľnosťou čas na spomienku formou fotografií si nájdu. Fotky Vám pripomenú obdobie, keď ste vášho huncúta ešte mali v brušku.

Aktuálne prebieha zľava na tehotenské fotenie až do 35%

cenník platný od 11.7.2019

Výhodné fotobalíčky

Tehotenské fotenie - mini

140 €

99
🕑 0,5 – 1 hodinové fotenie
👩 fotenie je určené iba pre budúce mamičky (partner príplatok 30EUR, viac osôb cena dohodou)

📷 10 kvalitne vyretušovaných fotografií vo farebnom aj čiernobielom prevedení

🎴 Upravené fotografie sa odovzdajú v digitálnej forme mailom alebo na DVD
👗 2 - 3 x zmena outfitu (v prípade outfitov nad rámec je cena 10EUR/1outfit)
📅 Dodanie 20 pracovných dní (foto)
Tehotenské fotenie - klasik

220 €

169
🕑 1 – 1,5 hodinové fotenie
👪 fotenie je určené pre celú rodinku

📷 20 kvalitne vyretušovaných fotografií vo farebnom aj čiernobielom prevedení

🎴 20 ks vytlačených fotografií vo veľkosti 10x15
👗 4 – 5 x zmena outfitu (v prípade outfitov nad rámec je cena 10EUR/1outfit)
📅 Dodanie 30 pracovných dní (foto)

🎁 BONUS: Tlačené fotografie si nájdete vo vkusnom kraftovom balení aj s USB klúčom, na ktorom budú všetky upravené foto z fotenia.

📛DOPLNKOVÉ SLUŽBY:📛
💄 make-up 50 EUR
👱‍♀️ úprava vlasov 50EUR
💄+👱‍♀️ Komplet styling 80EUR
🌟 Možnosť Expresného vyhotovenia fotiek 24h, 3dni a 7dní
🖼 Extra foto navyše 8EUR/foto
🚗 výjazd (exterier/interier) fotenie príplatok 20EUR
🚗 cestovné náklady mimo BA 0,25EUR/km (obojsmerne)

Fotenie tehotných mamičiek sa môže uskutočniť aj u vás doma ( pokiaľ máte nejaký zaujímavý nápad, alebo priestor kde by fotenie vyzeralo pekne, alebo je vám jednoducho blízke). Treba ale počítať s tým, že ak by fotenie prebiehalo doma je potrebné mať aspoň 2m – 3m odstup. Ak si nieste istý rada si dohodnem stretnutie kde si môžeme priestor pozrieť a zvážiť či fotenie bude vhodné.

Fotky tehotenstva môžu byť klasické, jemné, romantické, decentné, ale taktiež môžu byť sexy. Všetko záleží na Vašom pocite a predstavách.

Výhodou fotenia v ateliéri je, že som pánom svetla a tým pádom fotky sú ostré dobre nasvietené a hlavne presne tak ako chceme. Fotenie vonku je tiež krásne, ale tam nás môže sklamať počasie, takže v ateliéri môžeme byť keď vonku treští zima alebo je tma.

Nakoľko som okrem fotografky a vizážistky aj veľmi skúsený retoucher, viem dorobiť pozadia tak, aby ste mali pocit, že ste v nejakom inom priestore

Často kladené otázky

Kedy je ideálne prísť na tehotenské fotenie?
Najlepšie je prísť v 31 – 35 týždni tehotenstva. Ak sa obávate či to nieje skoro, tak Vás môžem ubezpečiť že nie. V tomto čase má bruško krásny guľatý tvar. V neskoršom štádiu tehotenstva má mnoho mamičiek problém s tým že sa nalievajú vodou, necítia sa komfortne a hlavne už toľko nevládzu. Zároveň máte ešte čas si v kľude vybrať fotografie a komunikovať aj ohľadom fotiek. Po narodení bábätka zvyčajne mamičky sú tak zaneprázdnené dieťatkom, že to proste nestíhajú.
Môže na fotenie prísť so mnou aj manžel prípadne naše dieťa?
Samozrejme. V dnešnej dobe fotím 90% tehotenských fotení v prítomnosti rodinných príslušníkov. (okrem základného balíčku)
Aké oblečenie a čo všetko si priniesť na fotenie?
Počet závisí od fotobalíčku, aký si zvolíte. Vo všeobecnosti odporúčam radšej svetlé a farebné veci ako tlmené a čierne. Štýlovo odporúčam z každého niečo.

Čo je dobré si priensť zo sebou na fotenie:
– elegantné – nič nie je krajšie ako elegantne upravená mamička 🙂
– športové
– pekné šaty kde vynikne bruško – vyhýbať sa Ačkovym strihom
– spodné prádlo aj svetlé aj tmavé
– topánky ku každému štýlu ( topánky, ktoré chcete mať pri fotení si prosím pred fotením vyčistite, hlavne zospodu)
– topánočky a hračky pre bábätko ( je milé keď prídete na fotenie s bábätkom a v ručičke bude držať hračku, ktorá bola už pri tehu fotení)
– fotku ultrazvuku, obľubené kvety alebo hocičo čo obzvlášni celé fotenie a urobí ho kreatívnym a jedinečným

V neposlednom rade netreba zabudnúť nato, že ak prídete s manželom je dobré aby ste si oblečenie zladili, jak farebne aj štýlovo. Najhoršie asi vyzerá keď sa pár nezladí farebne a vyzerá to cirkusovo. Pri pánskom oblečení sa radšej vyhnite zbytočne potlačeným tričkám (superman, … )a voľte jednoduchšie vzhľady.

Môžem si vybrať žáner alebo štýl akým budeme fotiť?
Sto ľudí sto chutí. Bolo by to nudné každú jednu tehuľku fotiť na jedno kopyto. A keďže ste každá iná aj fotenie je zakaždým jedinečné. Na stránke mám množstvo štýlov tehotenských fotiek od klasických cez umelecké, glamour, kolážové, crazy až po tehotenské akty. Je dobré pred fotením porozmýšlať aké fotky by sa Vám páčili. Nielen u mňa ale aj na internete je nespočetné množstvo rôznych inšpirácií. Na základe svojích skúseností mám už predstavu čo sa dá a čo nie tak po tom ako mi poviete svoju predstavu Vám poradím čo áno čo nie.
Budeme pri fotení sami alebo bude ešte niekto pri fotení?
Ak si neprinesiete kamarátku či partnera, tak na fotení sme výlučne len my dvaja. Ak aj máte objednanú vizážistku žiaden stres, keďže vizážistkou som ja tak sme spolu len my dve 🙂
Ak nie je v balíčku Makeup a Vlasy musím si zabezpečiť tieto služby?
Je to na vás, ale keďže som aj vizážistka tak v ateliéri líčim svoje zákazníčky. Postarám sa o Vás presne podľa vaších predstáv. Máte to jednoduchšie absolvovať všetko v ateliéri ako behať po kaderníctvach a kozmetičkách.
Kto a ako vyberá fotografie na retouch?
Štandardne do troch dní po fotení Vám pošlem na email hrubý výber najlepších fotografií a z nich si vyberiete objednaný počet fotiek. Ak si nechcete vyberať fotografie, tak po dohode ich môžem vybrať aj ja.
Zverejňovanie fotografií na stránke
Ako autor vašich fotografií mám právo na zverejnenie fotografií, ale rešpektujem Vás a Vaše súkromie. Ak nesúhlasíte s uverejnením fotografií na mojich stránkach, treba ma vopred upozorniť, následne vypracujem zmluvu, na základe ktorej mi bude zakázané akékoľvek zverejňovanie Vaších fotografií.