Profesionálne foto služby tehotenské fotenie tehuliek tehotenské akty portrétne fotografie | fotoštúdio Bratislava | fotografka Bratislava

Tehotenské fotenie

Fotky tehuliek, mamičiek

Zachytávajú tie najkrajšie časti života – tehotenstvo. Je krásne si po čase pripomenúť aké sme boli krásne a ženské v tomto nádhernom období. V brušku Vám rastie zázrak života, ktorý onedlho naplní Váš život radosťou. Určite vám mnohí známi povedali ako vám tehotenstvo pristane a ako ste opekneli, nie nadarmo sa to hovorí, že budúce mamičky opeknievajú. Nájdite si čas na tehotenské fotenie a nechajte si ujsť mať takúto krásnu spomienku. Ideálny čas je 7-8 mesiac. Neodporúčam si fotenie nechávať veľmi neskoro, lebo fyzicky už možno nebudete vládať vo vysokom štádiu tehotenstva a bruško má tendenciu už klesať a padať.

Naplánujeme si tehotenské fotenie, podľa vašich predstáv. Kľudne aj v exteriéri – čiže v prírode ale samozrejme zvážime počasie :). Fotenie prebieha jednoducho či už podľa vašich konkrétnych predstáv, alebo sa necháme unášať kreativitou v danej chvíli. Na tehotenské fotenie je dobré si priniesť niekoľko outfitov (počet podľa balíčka). Je pekné keď tehuľky prinesú veci, kde im bruško vynikne. Šatky, látky a jedny tehotenské šaty nájdete aj u mňa v ateliéri. Je dobré, ak si nájdete čas pred fotením a s partnerom si pripravíte oblečenie tak, aby ste spolu ladili (farby, štýl, ….) Môžete priniesť aj viac oblečenia a spolu sa poradíme a pozrieme čo máte a vyberieme. V zásade ale   odporúčam niečo športové, elegantné, voľný štýl, prádlo … Od roku 2016 dostanú maminky po nafotení tehotenského kompletu darčekovú poukážku v hodnote 15EUR na nafotenie novorodenca alebo rodinky.