Luxusné a vkusné glamour erotické fotenie

Cenník - Glamour, boudoir, akt, erotika

Vyskladajte si počet fotografií, ktorý chcete, alebo využite výhodné foto balíčky nižšie

Kúpa 0- 3 fotografie
50 € (cena za 1ks foto)
Kúpa 4-7 fotografií
45 € (cena za 1ks foto)

Výhodné fotobalíčky

V prípade, že máte záujem o párové/duo glamour foto, tak si treba k fotobalíčkom pripočítať príplatok –  15EUR/foto za každého ďalšieho človeka na fotke

Mini Glamour

350 €

280
🕑 1 hodinové fotenie
📷 7 vyretušovaných fotografií (foto navyše 17EUR/foto)
👗 2 x zmena outfitu
📅 Dodanie 15 pracovných dní (digitálny formát)
🚗 výjazd (exterier/interier) fotenie príplatok 20EUR
🌟 Možnosť Expresného vyhotovenia fotiek
💄Bez make-upu a úpravy vlasov
📀 Všetky foto z fotenia na DVD príplatok 15EUR
Klasik Glamour

420 €

330
🕑 1- 2 hodinové fotenie
📷 12 vyretušovaných fotografií (foto navyše 15EUR/foto)
👗 3-4 x zmena outfitu
📅 Dodanie 25 pracovných dní (digitálny formát)
🚗 výjazd (exterier/interier) fotenie príplatok 20EUR
🌟 Možnosť Expresného vyhotovenia fotiek
💄Bez make-upu a úpravy vlasov
📀 Všetky foto z fotenia na DVD príplatok 15EUR
Fotokalendár ako darček

470 €

370
🕑 2-3 hodinové fotenie
📷 13 vyretušovaných fotografií (foto navyše 13EUR/foto)
👗 1-13 x zmena outfitu
📅 Dodanie 30 pracovných dní (digitál + 🎴 Fotokalendár)
🚗 výjazd (exterier/interier) fotenie príplatok 20EUR
🌟 Možnosť Expresného vyhotovenia fotiek
💄 Fotomakeup a vlasový styling
📀 všetky fotografie z fotenia sú súčasťou DVD

Glamour a boudoir fotografie zdôrazňujú ženskú krásu, intimitu, atraktivitu a pôvab. Podstatou glamour a boudoir fotenia je vyzdvihnutie ženskej krásy, sexepealu a celkovo dojem fotiek môže ísť od romantického glamour fotenia až po erotické až provokačne fotky.


Som profesionálna glamour fotografka s dlhoročnými skúsenosťami. A zabezpečím Vám Luxusné a exkluzívne Glamour fotografie.

Pri fotení glamour je vhodné, aby klientka mala predstavu o tom, akým smerom chce fotenie smerovať. Podľa toho volím pózy oblečenie výrazy a aj svetlo. Ako som spomínala fotky môžu byť od jemných až po erotické a provokačné. Glamour fotky v sebe skrývajú sexuálny náboj, erotiku, šarm, krásu tela… Ako profesionálna glamour boudoir fotografka a fotograf aktov vám zabezpečím kompletné služby od makeupu stylingu až po finálne úpravy aj s vyhotovením foto obrazov, kalendárov či jednoduchých fotografií.

Netreba sa báť nik nie je dokonalý, ale správnym svietením pózou a vhodným retušom sa stanete dokonalou bohyňou aj vy. Na všetkých fotografiáchv tejto galérii som robila makeup a vlasovú úpravu ja. Ak sa rozhodnete pre takéto fotenie je nutné, aby styling a vizáž bola od profesionála ( či už u mňa v štúdiu alebo v nejakom salóne, ktorý sa špecigfikuje aj na fotomakeup). Je škoda, keď klientka nevie ako na dobrý fotomakeup a tým si pokazí celkový vzhľad fotiek.

Termín sa dá preložiť v rámci objednávky 1x inak je spoplatnený ďalší termín sumou 30EUR. V prípade neohlásenej neúčasti sa ďalší termín spoplatňuje sumou 30EUR

Často kladené otázky

Ako dlho trvá fotenie?
V priemere fotenie trvá 1-2 hodiny, ale presná dĺžka fotenia závisí aj od Vašich skúseností a požiadavok.
Dajú sa fotografie vyretušovať rýchlejšie?
Áno ponúkam možnosť expresného retušovania kde minimálny odber fotografií je 7ks.
do 7dní – 5EUR/FOTO
do 3dní – 10EUR/FOTO
do 24hodín – 15EUR/FOTO
Čo je dôležité pred fotením?
Najdôležitejšie je prísť s dobrou náladou, pekným oblečením a v neposlednom rade je pri tomto druhu fotenia byť upravená profesionálom. V prípade záujmu Vás aj nalíčím aby ste na výsledných fotografiách vyzerali krásne zvodne a príťažlivo. Ak si trúfate v blogu mám videá s návodmi ako sa líčiť. Taktiež Vám pomôžem pri výbere oblečenia a celkového outfitu.
Pomôžete mi s pózovaním a štylizovaním?
Jasné počas fotenia sa na začiatku trošku oťukáme, kde zistím čo vám sedí a čo nie a počas celého fotenia nezavriem ústa čo budem do toho rozprávať 😉
Budeme pri fotení sami alebo bude ešte niekto pri fotení?
Ak si neprinesiete kamarátku či partnera, tak na fotení sme výlučne len my dvaja. Ak aj máte objednanú vizážistku žiaden stres, keďže vizážistkou som ja tak sme spolu len my dve 🙂
Ak nie je v balíčku Makeup a Vlasy musím si zabezpečiť tieto služby?
Je to na vás, ale keďže som aj vizážistka tak v ateliéri líčim svoje zákazníčky. Postarám sa o Vás presne podľa vaších predstáv. Máte to jednoduchšie absolvovať všetko v ateliéri ako behať po kaderníctvach a kozmetičkách.
Kto a ako vyberá fotografie na retouch?
Štandardne do troch dní po fotení Vám pošlem na email hrubý výber najlepších fotografií a z nich si vyberiete objednaný počet fotiek. Ak si nechcete vyberať fotografie, tak po dohode ich môžem vybrať aj ja.
Zverejňovanie fotografií na stránke
Ako autor vašich fotografií mám právo na zverejnenie fotografií, ale rešpektujem Vás a Vaše súkromie. Ak nesúhlasíte s uverejnením fotografií na mojich stránkach, treba ma vopred upozorniť, následne vypracujem zmluvu, na základe ktorej mi bude zakázané akékoľvek zverejňovanie Vaších fotografií.