Profesionálna vizážistka | Moni Kucharová

Dokonalý styling

Fotomakeup je líčenie, ktoré musí spĺňať všetky požiadavky dokonalosti. Je to úplne iné líčenie ako vaše bežné líčenie. Môže to byť jemnejšie líčenie alebo extra výrazné. Každopádne je časovo náročnejšie ako bežné, lebo jedná sa o vrstvenie a modelovanie tváre, aby v konečnom dôsledku pôsobila pleť čo najideálnejšie. Zábleskové svetlá v ateliéri sú silné a presvietia skoro celý make up, preto kebyže ste nalíčené bežným líčením by to nestačilo.

Na profesionálnych fotografiách sa vždy robí postproces tkzv. retouch takže kvalitne nalíčená klientka uľahčuje prácu v počítači ale aj pri samotnom svietení a fotení. Preto trváme na profesionálnom líčení pri fotení. Je jedno či sa nechate nalíčiť u nás alebo prídete z nejakého štúdia nalíčená, alebo si vizážistu zoberiete so sebou do ateliéru. Dôležité je, aby líčenie bolo precízne, dokonalé a profesionálne.

To aký štýl líčenia chcete – výrazné alebo jemnejšie záleží na vás, ale vo všeobecnosti robíme skôr výraznejšie líčenia.

V čom je to teda iné ako bežné? Hlavne v množstve a vrstvách. Kde pri dennom líčení si nanesieme jemnú vrstvu makeupu a poprášime si pleť púdrom kvoli zmatneniu, pri fotení ide o viac. Je potrebné, aby bol makeup na fotke dokonalý. A preto by mal spĺňať niekoľko vlastností.

  • dokonale prekryť problémy pleti
  • mal by domodelovať a skorigovať nedostatky a asymetrie
  • dlho vyrdžať
Ak si neviete zabezpečiť kompletný styling, nevadí. U mňa sa o všetko postarám

Aktuálna ponuka služieb

Fotomakeup
65
Profesionálne líčenie fotomakeupu

1 hodinová príprava (nahé, denné, večerné, glamour)

priebežná úprava a dohľad nad stylingom počas celého fotenia
Vlasový styling
50
Úprava vlasov

1 hodinová príprava (žehlenie, natáčanie, krepovanie)

priebežná úprava a dohľad nad stylingom počas celého fotenia