Som profesionálna glamour fotografka s dlhoročnými skúsenosťami. A zabezpečím Vám Luxusné a exkluzívne Glamour fotografie.

Profesionálne Glamour fotenie a fotenie Aktov

Som profesionálna glamour fotografka s dlhoročnými skúsenosťami. A zabezpečím Vám Luxusné a exkluzívne Glamour fotografie.

Zvýhodnené ceny ( na glamour a akty) sú platné od 1.12.2023 do marca 2024

Mini Glamour

310 €

249
🕑 0,5 -1hodinové fotenie
📷 5 profesionálne retušovaných fotografií (30EUR/ foto navyše)
💄 Bez makeupu a úpravy vlasov
👗 2x zmena outfitu a vizáže (v prípade outfitov nad rámec je cena 10EUR/1 outfit)
📅 Spracovanie fotografií je do 12 pracovných dní
🌟 Možnosť Expresného vyhotovenia fotiek
🚗 výjazd (exterier/interier) - príplatok 30EUR
🚫 cena je stanovená pre 1 osobu, pre ďalšie osoby je cena dohodou
Klasik Glamour

460 €

349
🕑 1 hodinové fotenie
📷 10 profesionálne retušovaných fotografií (25EUR/ foto navyše)
💄 Bez makeupu a úpravy vlasov
👗 3x zmena outfitu a vizáže (v prípade outfitov nad rámec je cena 10EUR/1 outfit)
📅 Spracovanie fotografií je do 20 pracovných dní
🌟 Možnosť Expresného vyhotovenia fotiek
🚗 výjazd (exterier/interier) - príplatok 30EUR
🚫 cena je stanovená pre 1 osobu, pre ďalšie osoby je cena dohodou

👫 Súkromné párové erotické fotky

Ak máte záujem o súkromné párové erotické fotky (umelecké elegantné a erotické fotografie do súkromného albumu – Soft Erotika) tak je príplatok k foteniu 25EUR/ks fotky podľa balíčka (čiže ak máte MINI, tak 6×25=+150EUR)

👭 Párové DUO glamour foto

Ak máte záujem o párové/duo glamour foto (umelecké klasické umelecké fotografie glamouru a aktu dvoch ľudí ŽŽ MŽ) tak je príplatok k foteniu 15EUR za 1 fotografiu. Ak teda prídete dvaja/dve a z 10 fotografií budete chcieť 3 spoločné zaplatíte tak 3×15=45EUR.

Fotografie z náhľadovej galérie v základnej úprave určené pre domáci archív
bez možnosti verejného šírenia na nete a sociálnych sietiach 75 – 130EUR – verní zákazníci majú túto cenu individuálnu. 

Glamour a boudoir fotografie zdôrazňujú ženskú krásu, intimitu, atraktivitu a pôvab. Podstatou glamour a boudoir fotenia je vyzdvihnutie ženskej krásy, sexepealu a celkovo dojem fotiek môže ísť od romantického glamour fotenia až po erotické až provokačne fotky.


Pri fotení glamour je vhodné, aby klientka mala predstavu o tom, akým smerom chce fotenie smerovať. Podľa toho volím pózy oblečenie výrazy a aj svetlo. Ako som spomínala fotky môžu byť od jemných až po erotické a provokačné. Glamour fotky v sebe skrývajú sexuálny náboj, erotiku, šarm, krásu tela… Ako profesionálna glamour boudoir fotografka a fotograf aktov vám zabezpečím kompletné služby od makeupu stylingu až po finálne úpravy aj s vyhotovením foto obrazov, kalendárov či jednoduchých fotografií.

Netreba sa báť nik nie je dokonalý, ale správnym svietením pózou a vhodným retušom sa stanete dokonalou bohyňou aj vy. Na všetkých fotografiáchv tejto galérii som robila makeup a vlasovú úpravu ja. Ak sa rozhodnete pre takéto fotenie je nutné, aby styling a vizáž bola od profesionála ( či už u mňa v štúdiu alebo v nejakom salóne, ktorý sa špecigfikuje aj na fotomakeup). Je škoda, keď klientka nevie ako na dobrý fotomakeup a tým si pokazí celkový vzhľad fotiek.

Často kladené otázky

Ako dlho trvá fotenie?
V priemere fotenie trvá 1-2 hodiny, ale presná dĺžka fotenia závisí aj od Vašich skúseností a požiadavok.
Dajú sa fotografie vyretušovať rýchlejšie?
Áno ponúkam možnosť expresného retušovania kde minimálny odber fotografií je 7ks.
do 7dní – 5EUR/FOTO
do 3dní – 10EUR/FOTO
do 24hodín – 15EUR/FOTO
Čo je dôležité pred fotením?
Najdôležitejšie je prísť s dobrou náladou, pekným oblečením a v neposlednom rade je pri tomto druhu fotenia byť upravená profesionálom. V prípade záujmu Vás aj nalíčím aby ste na výsledných fotografiách vyzerali krásne zvodne a príťažlivo. Ak si trúfate v blogu mám videá s návodmi ako sa líčiť. Taktiež Vám pomôžem pri výbere oblečenia a celkového outfitu.
Pomôžete mi s pózovaním a štylizovaním?
Jasné počas fotenia sa na začiatku trošku oťukáme, kde zistím čo vám sedí a čo nie a počas celého fotenia nezavriem ústa čo budem do toho rozprávať 😉
Budeme pri fotení sami alebo bude ešte niekto pri fotení?
Ak si neprinesiete kamarátku či partnera, tak na fotení sme výlučne len my dvaja. Ak aj máte objednanú vizážistku žiaden stres, keďže vizážistkou som ja tak sme spolu len my dve 🙂
Ak nie je v balíčku Makeup a Vlasy musím si zabezpečiť tieto služby?
Je to na vás, ale keďže som aj vizážistka tak v ateliéri líčim svoje zákazníčky. Postarám sa o Vás presne podľa vaších predstáv. Máte to jednoduchšie absolvovať všetko v ateliéri ako behať po kaderníctvach a kozmetičkách.
Kto a ako vyberá fotografie na retouch?
Štandardne do troch dní po fotení Vám pošlem na email hrubý výber najlepších fotografií a z nich si vyberiete objednaný počet fotiek. Ak si nechcete vyberať fotografie, tak po dohode ich môžem vybrať aj ja.
Zverejňovanie fotografií na stránke
Ako autor vašich fotografií mám právo na zverejnenie fotografií, ale rešpektujem Vás a Vaše súkromie. Ak nesúhlasíte s uverejnením fotografií na mojich stránkach, treba ma vopred upozorniť, následne vypracujem zmluvu, na základe ktorej mi bude zakázané akékoľvek zverejňovanie Vaších fotografií.